20.03.2024r.  uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Uczniowie rywalizowali w trzech grupach - szkoły podstawowe kl. I-IV, szkoły podstawowe kl. V-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe. Uczestnicy turnieju odpowiadali na pytania testowe z zakresu ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej ocenianych przez jury w skład, którego wchodzili przedstawiciele OSP Jawor.

Zwycięzcami turnieju w poszczególnych kategoriach, którzy będą reprezentować miasto w eliminacjach powiatowych zostali:

-szkoły podstawowe kl. I-IV: I miejsce: Karol Steiner z kl. 4a

-szkoły podstawowe kl. V-VIII: I miejsce: Hanna Dębicka z kl. 8a

Ponadto uczennica Hanna Zawalna z kl. 4s zajęła 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach konkursu.

STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH W SZKOLE

Miło nam poinformować, że praca plastyczna drugoklasistki Kai Pawełek została nagrodzona w XXI Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej ,,Świat w oczach najmłodszych-Podróż dookoła świata", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Nałęczowie, nad którym honorowy patronat objął burmistrz miasta-pan Wiesław Pardyka.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 informuje, że 4 marca 2024 r. rozpoczyna się elektroniczna rekrutacja do klas pierwszych naszej szkoły. Rekrutacja odbywać się będzie poprzez elektroniczny system naboru.

Posegregowane, przeliczone, dostarczone!